GALERIA PRAC
ZDJĘCIA :  / 1-10 / 11-20 / 21-30 / 31-39 /
OBRAZY /EBAY/
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
kliknij aby powiększyć
[ zdjęcie 01 ]
Andrzej Magnolt
kliknij aby powiększyć
[ zdjęcie 02 ]
Wiesława Lewicka
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 1 ]
Andrzej Bartczak
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 2 ]
Anna Borowska
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 3 ]
Chwałkowska-Żądlak Kinga
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 4 ]
Kamil Ciołkowski
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 5 ]
Jacek Frąckiewicz
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 6 ]
Wiesław Garboliński
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 7 ]
Michał Golla
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 8 ]
Ina Jaśkiewicz-Borowska
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 9 ]
Katarzyna Jędrzejczyk
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 10 ]
Kaliński Jan
                       
    BARTCZAK ANDRZEJ – Zajmuje się grafiką, malarstwem, rysunkiem, tkaniną, tworzy artystyczne książki i obiekty. Profesor zwyczajny ASP im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi. Prowadzi Pracownię Technik Drzeworytniczych, kieruje Katedrą Grafiki Warsztatowej. Ponad 100 wystaw indywidualnych w Polsce i zagranicą. Tytuł pracy: „Ab ovo - ponownie” – polichromowana wydmuszka strusiego jaja BOROWSKA ANNA - studentka III roku, Wydziału Tkaniny i Ubioru na łódzkiej ASP. Praca inspirowana street artem i graffiti. CHWAŁKOWSKA-ŻĄDLAK KINGA - Największą jej pasją jest tkanina artystyczna (gobeliny, nowoczesne tkaniny przestrzenne) oraz jest malarstwo. Projektuje i maluje obrazy na szkle piaskowanym. Wykonała klasyczną pisankę – malowankę, namalowaną profesjonalnymi farbami akrylowymi i dyskretnie dekorowaną złotym „kuleczkowym” brokatem CIOŁKOWSKI KAMIL - student IV roku Wydziału Edukacji Wizualnej ASP w Łodzi. FRĄCKIEWICZ JACEK – malarz, grafik, ilustrator. Zdobywca 6 nagród krajowych i międzynarodowych (m.in. „Big Boat 2007”, Łódź). Tytuł pracy: „Long Dog”. GARBOLIŃSKI WIESŁAW – absolwent krakowskiej ASP oraz Instytutu Malarstwa, Rzeźby i Architektury w Leningradzie, artysta malarz, pedagog; na stałe związany z Łodzią od 1957 roku. Autor ponad 50 wystaw indywidualnych oraz licznych i cenionych dzieł znajdujących się w znaczących kolekcjach muzealnych w kraju i na świecie. Na stałe wpisał się do historii sztuki jako jeden z czołowych przedstawicieli grupy realistów - nurtu znanego jako "łódzka szkoła realizmu".

GOLLA MICHAŁ – jubiler z Chałup, mieszka i pracuje w Łodzi; do wykonania etui na pióro i długopis użył 170 g. srebra próby 925.

JAŚKIEWICZ-BOROWSKA INA - absolwentka łódzkiej PWSSP. Zajmuje się malarstwem, grafiką komputerową, unikatową biżuterią oraz projektowaniem. Praca inspirowana  książką  Antoine de Saint-Exupery  "Mały Książe".

JĘDRZEJCZYK KATARZYNA – studentka III roku Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

KALIŃSKI JAN – znany łódzki mistrz złotnik, jubiler. Projektant i wykonawca unikatowej biżuterii.