GALERIA PRAC
ZDJĘCIA :  / 1-10 / 11-20 / 21-30 / 31-39 /
OBRAZY /EBAY/
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 11 ]
Arkadiusz Kasjański
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 12 ]
Katarzyna Kincel-Ossoliński
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 13 ]
Urszula Klechta
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 14 ]
Jolanta Kowalik
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 15 ]
Marta Kozińska
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 16 ]
Jerzy Kozłowski i Henryk Seroka
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 17 ]
Donata Krajewska
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 18 ]
Marcin Kulma
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 19 ]
Sławomir Łuczyński
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 20 ]
Małgorzata Michalska
                   

KASJAŃSKI ARKADIUSZ – studia PWSSP w Łodzi na Wydziale Grafiki Warsztatowej; dyplom u prof. L. Rózgi. Udziały w konkursach krajowych i zagranicznych (New York,Canada,Tel-Aviv,Austria); zajmuje się rzeźbą, wystrojem i projektami wnętrz. Wykonał pisankę „prawie tradycyjną”

KINCEL-OSSOLIŃSKI KATARZYNA – artysta plastyk (Berlin). Na jaju ikona Matka Boża z Dzieciątkiem (ikona bożonarodzeniowa). KLECHTA URSZULA – „Czterech Ewangelistów” – praca inspirowana rzeźbami z Sanktuarium w Studziannie-Poświętnem. KOWALIK JOLANTA – „Malarstwo to sztuka, która przenika naszą duszę czyniąc nas wrażliwymi na wszystko to, co nas otacza, dlatego pasjonuję się tą dziedziną sztuki i przelewam na płótna swoje myśli i duszę, oddając cząstkę siebie. Oprócz malarstwa sztalugowego zajmuję się również malowaniem na szkle i malowaniem wydmuszek strusich. Tutył pracy: „Tygrys”.

KOZIŃSKA MARTA - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i Podyplomowego Studium Arteterapii (Instytut Ericksonowski). Jest członkiem Stowarzyszenia Artystów Plastyków w San Salwadorze. Obecnie mieszka i pracuje w Łodzi. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, projektowaniem graficznym. Tytuł: Akt podwójny.

KOZŁOWSKI JERZY (amator starych lamp naftowych) i HENRYK SEROKA (nauczyciel zawodu – obecnie prowadzi pracownię renowacji i obróbki przedmiotów drewnianych) – praca zbiorowa. J.Kozłowski wykonał replikę lampy naftowej, wazonowej z ceramiki, emaliowanej zdobionej secesyjnym motywem kwiatowym. H. Seroka wykonał podstawę słupkową drewnianą zachowującą wierność oryginału z przełomu XIX i XX w. Szkło – cylinder i klosz to efekt pracy Stanisława Kowalskiego, a blask i sprawność urządzeń i części metalowych przywrócił Jan Hejwowski – firma – „Znicro”. KRAJEWSKA DONATA - ludowa artystka z Będkowa wykonała pisanki w stylu tradycyjnym KULMA MARCIN – artysta plastyk, absolwent WSP w Kielcach, witrażysta prowadzący własną pracownię w Łodzi. „Barokowa tęcza” – to ornamentowa kompozycja w formie szkatułki, wykonana z ponad 500 elementów szkła iryzowanego, wykończona imitacją koralu. ŁUCZYŃSKI SŁAWOMIR – ma na koncie 43 nagrody za rysunek satyryczny w konkursach międzynarodowych oraz 32 nagrody w konkursach krajowych. Jego rysunki znajdują się w takich publikacjach książkowych jak: „Karykaturzyści Polscy”, „Polska karykatura portretowa”, „Panorama literatury polskiej XX w.” Największą kolekcję jego prac posiada w swoich zbiorach Muzeum sztuki Nowoczesnej w Paryżu

MICHALSKA MAŁGORZATA – od ponad roku prowadzi pracownię Pas Moi [www.pasmoi.eu]; maluje anioły na drewnie. Nazwa pracy: „Rudowłosy Anioł Ukojenia”.