GALERIA PRAC
ZDJĘCIA: Decoupage i aukcje Allegro / 1-10 / 11-20 / 21-30 / 31-45 / OBRAZY
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 1 ]
"Katedra"
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 2 ]
Hejna Agnieszka
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 3 ]
Kowalik Jolanta
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 4 ]
Łacina Elżbieta
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 5 ]
 Marcinkowska Magda
kliknij aby powiększyć[ zdjęcie 6 ]
Sławińska Karina
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 7 ]
Urbańska Ewa
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 8 ]
Wiszniewska-Domańska Joanna
   
                 
„Katedra”
– akwarela namalowana przez Agnieszkę Gil, została oprawiona i podarowana na aukcję przez p. Jerzego Jachimka „Oprawa obrazów”.

wymiary: 45 x 33cm
Hejna Agnieszka
– absolwentka łódzkiej ASP (2008). Licytowana praca, wykonana w technice druku wklęsłego na papierze firmowym, pochodzi z kolekcji dyplomowej „PEJZAŻ POLSKI”. Oprawa: Jerzy Jachimek „Oprawa obrazów”.

wymiary: 87 x 67cm
Kowalik Jolanta
– „Malarstwo to sztuka, która przenika naszą duszę czyniąc nas wrażliwymi na wszystko to, co nas otacza, dlatego pasjonuję się tą dziedziną sztuki i przelewam na płótna swoje myśli i duszę, oddając cząstkę siebie. Oprawa pracy: Jerzy Jachimek „Oprawa obrazów”.

wymiary: 40 x 30cm

Łacina Elżbieta
- rodowita łodzianka, z zawodu ekonomista.  Jej hobby to plastyka. Uprawia różne formy plastyczne: rysunek, grafikę, malarstwo, fotografię. Najważniejsze wystawy to 2007 r. Wystawa indywidualna – Galeria UniArt, 1998 r. - Galeria Fuks.„Dąb” rys. piórkiem.

wymiary: 90 x 70cm

Marcinkowska Magda
– dyplom na wydziale malarstwa i grafiki ASP w Łodzi; 19 wystaw indywidualnych, udział w wystawach ogólnopolskich i międzynarodowych stypendium twórcze Ministerstwa Kultury i Sztuki; Tytuł pracy "Wspomnienie lata"; Oprawa pracy STUDIO RAMA.

wymiary: 60 x 57cm

Sławińska Karina
- rocznik 1983, grafik, projektantka wnętrz i przede wszystkim malarka. Absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych - ART i ASP w Łodzi - praca dyplomowa z wyróżnieniem. W dotychczasowym dorobku ma cztery wystawy indywidualne. Jej prace malarskie zdobią wnętrza polskich mieszkań, ale również "wywędrowały" do innych europejskich krajów i na odległe kontynenty - Ameryki Północnej, Azji i Australii. Obraz "Wiosenna Łąka".

wymiary: 100 x 100cm

Urbańska Ewa
– uprawia malarstwo: olej, pastel, akwarela, rysunek; uczestniczyła w wystawach lokalnych i konfrontacjach ogólnopolskich; posiada w dorobku 25 wystaw indywidualnych oraz udział w 62 zbiorowych, trzykrotna laureatka wystaw Konkursowych.

wymiary: 50 x 38cm

Wiszniewska – Domańska Joanna
– mieszka i pracuje w Łodzi; dyplom PWSSP w Łodzi uzyskała w 1972 r. w prac. prof. St. Fijałkowskiego. Zajmuje się rysunkiem, grafiką, sztuką papieru i teatrem plastycznym. Tytuł pracy: „Klucz do szczęścia” ( nr 9/60).

wymiary: 40 x 25cm