GALERIA PRAC
ZDJĘCIA: Decoupage i aukcje Allegro / 1-10 / 11-20 / 21-30 / 31-45 / OBRAZY
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 21 ]
Mikołajczyk Agnieszka
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 22 ]
Młynarczyk Dariusz
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 23 ]
Muszyńska-Zamorska Danuta
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 24 ]
Pietrzak Jan
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 25 ]
Rochala Justyna
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 26 ]
Roman Agnieszka
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 27 ]
Roman Katarzyna
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 28 ]
Serwin Sylwia
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 29 ]
Stanecki Jerzy Leszek
kliknij aby powiększyć [ zdjęcie 30 ]
Steć Piotr
                   
Mikołajczyk Agnieszka
- asystentka Pracowni Rzeźby Wydziału Edukacji Wizualnej ASP w Łodzi.
Młynarczyk Dariusz
– uprawia twórczość w obszarach malarstwa, rysunku i fotografii. Uczestniczył w wielu międzynarodowych i ogólnopolskich wystawach. Prowadzi zajęcia z osobami niepełnosprawnymi. Pisanka „Wielka Ryba” to przestrzenne nawiązanie do rysunków artysty z cyklu „Magiczne Wyspy” osadzonych w gatunku tzw. realizmu magicznego. Jej elementy zostały wymodelowane w glinie ceramicznej, wypalone i zmontowane na powierzchni jaja. Całość została pozłocona płatkami szlakmetalu oraz pomalowana farbami ceramicznymi. Drewniane elementy podstawy zostały wykonane z nieobrobionych kawałków drewna wyłowionych z Bałtyku.
Muszyńska-Zamorska Danuta
– malarka mieszkająca i pracująca w Łodzi. Studia malarskie w PWSSP w Poznaniu i w ASP w Łodzi. Uprawia rysunek, malarstwo, projektuje witraże i pocztówki. Ulubiony motyw: dziecko, macierzyństwo, portret.160 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą.
Na jajku umieściła portret „Cyganeczki”.
Pietrzak Jan
- "Urodziłem się tam, gdzie się potem uczyłem i studiowałem czyli na Narutowicza w Łodzi. Ostatnio w 2000 r. nawet pojawiłem się w Telewizji również na Narutowicza. Malowałem, rysowałem, fotografowałem przez całe swe życie (ur. 1935) a ostatnio, ponieważ to na bardzo zbożny cel z entuzjazmem ubarwiłem strusią pisankę."
Rochala Justyna
- Technik realizacji widowisk teatralnych oraz filmowych. Studentka IV roku Wydziału Edukacji Wizualnej ASP w Łodzi, zajmuje się rzeźbą oraz fotografią.
Roman Agnieszka
- artysta plastyk. Praca " KONIE U WODOPOJU " wykonana
techniką farb wodnych.
Roman Katarzyna
- studentka III roku malarstwa na ASP w Łodzi. Tytuł " ŻYCIE ".
Serwin Sylwia
- jej jedną z wielu pasji są właśnie pisanki. Zgłębia tajniki tej mało znanej sztuki w Polsce, jaką jest właśnie pisanka ażurowa, perforowana.
Stanecki Jerzy Leszek
– profesor zwyczajny ASP w Łodzi; twórczość w zakresie rysunku, grafiki, malarstwa i rzeźby; laureat licznych wystaw w kraju i zagranicą.
Steć Piotr
- (Słupsk) – mieszka w Słupsku, należy do nielicznych twórców na Pomorzu, którzy wykonują wielkanocne pisanki w/g wzorów z haftów kaszubskich szkoły słupskiej, puckiej i wejherowskiej. Zajmuje się również sztuką ażurowania jaj. Uczestniczył a wystawach i konkursach krajowych oraz na Targach „Sztuka na jaju” w Kolonii, gdzie zdobył wiele nagród i wyróżnień.